Autorinės teisės

Rolandas Šišla – Tekstai (https://www.sisla.lt) yra asmeninė internetinė svetainė, priklausanti Rolandui Šišlai.

Draudžiama naudoti svetainėje paskelbtą informaciją kitose svetainėse ar kitur platinti medžiagą, kuriuo nors pavidalu, be sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti svetainę Rolandas Šišla – Tekstai (https://www.sisla.lt) kaip informacijos šaltinį.

Prieš naudodamiesi svetainėje paskelbtą informaciją, prašau parašyti laišką adresu tekstai@sisla.lt ir nurodyti kurią informaciją, kur, kada ir kaip norite panaudoti.

Siųsdami svetainei ir / ar skelbdami jos puslapiuose bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), Jūs suteikiate svetainei Rolandas Šišla – Tekstai (https://www.sisla.lt) autoriaus teises į visą šią informaciją. Svetainė neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui.

Svetainė gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos puslapiuose ir kitose internetinio turinio publikavimo priemonėse, bei socialiniuose tinkluose informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) nurodydama pateikėjo (autoriaus, komentatoriaus) vardą taip, kaip yra paskelbta.